Доцент ІНЕМ взяла участь у семінарі-тренінгу «Реалізація вимог ЄС щодо технічного регулювання в Україні»

Кафедра маркетингу і логістики Львівської політехніки
Олена Бочко

Доцент кафедри маркетингу і логістики Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки Олена Бочко 15–16 березня 2018 року взяла участь у семінарі-тренінгу з практичних аспектів впровадження європейського технічного регулювання в аграрному секторі, харчовій промисловості та туризмі на тему «Реалізація вимог ЄС щодо технічного регулювання в Україні».

Під час проведення тренінгу учасників ознайомили зі змінами у торговельному режимі після підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, системою технічного регулювання, стандартизації та метрології в Україні, структурою міжнародних комітетів зі стандартизації аграрного профілю.

За підсумками тренінгу його учасники одержали відповідні сертифікати.

Семінар-тренінг проходив у рамках проекту «Посилення участі громадськості в реалізації вимог ЄС щодо технічного регулювання», який реалізує громадська організація «Сіверський інститут регіональних досліджень» у партнерстві із департаментом агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації та управлінням туризму і курортів ЛОДА.

Олена Бочко сертифікат Олена Бочко