Доцент ІНЕМ взяла участь у круглому столі щодо впровадження практик ЄС у фінансовому секторі України

Кафедра фінансів Львівської політехніки
Наталія Мороз

Доцент кафедри фінансів Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» Наталія Мороз взяла участь у засіданні Круглого столу «Впровадження кращих практик ЄС для створення сталого фінансового сектору України», що відбулося 27 березня 2018 року в Академії праці, соціальних відносин та туризму (м. Київ).

У рамках програми Erasmus+ представниця Університету виконала наукове дослідження на тему «Державне фінансування програм енергоефективності житлового сектору через банківські установи» й одержала сертифікат про участь у міжнародному проекті «The EU Financial Sector as a Drive for Sustainable Development: European Integration, Policy Reform and Networked Economy Perspectives».