Доцент ІМІТ взяв участь у зустрічі щодо Проєкту «Будівництво північної ділянки об’їзної дороги Львова»

Інститут механічної інженерії та транспорту
Фото із зустрічі

У Службі автомобільних доріг у Львівській області відбулася офіційна зустріч щодо Проєкту «Будівництво північної ділянки об’їзної дороги Львова». Її учасники опрацьовували:

• інформацію про транспортні потоки на вулицях Львова, що будуть розвантажені внаслідок реалізації проєкту;
  • моделювання з метою визначення перерозподілу транспорту внаслідок будівництва нової дороги, а також матриці перерозподілу транзитних потоків;
  • міжнародні транспортні коридори транспортний рух по яких буде суттєво покращено внаслідок реалізації проєкту.

Участь у заході взяв доцент кафедри транспортних технологій Інституту механічної інженерії та транспорту Львівської політехніки Юрій Ройко.