Доцент ІХХТ здобув срібну медаль на Міжнародній виставці винаходів і технологій INNO-WINGS 2021 у Польщі

Кафедра хімічної технології переробки пластмас Львівської політехніки
Сертифікат і медаль Володимира Красінського

4 жовтня 2021 року в Любліні (Республіка Польща) відбулася Міжнародна виставка винаходів і технологій INNO-WINGS 2021, організована Центром науково-освітніх інновацій у Любліні. У заході взяли участь науковці з Нідерландів, Польщі, Словаччини, Чехії, України, Німеччини, Литви та інших країн Європи.

Доцент кафедри хімічної технології переробки пластмас Інституту хімії та хімічних технологій Національного університету «Львівська політехніка» Володимир Красінський здобув на цій виставці срібну медаль у категорії «Технологія матеріалів, виробничі та логістичні процеси» з винаходом Method for obtaining PA6/MMT nanocomposites by precipitation from the solution (Спосіб одержання нанокомпозитів ПА6/ММТ методом осадження з розчину).