Доцент ІГСН взяв участь як перекладач у французько-українських місіях зі щелепно-лицевої хірургії

Кафедра іноземних мов гуманітарно-соціального спрямування
Фото із заходу

Влітку доцент кафедри іноземних мов гуманітарно-соціального спрямування Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки Антон Іващук взяв участь у третій та четвертій французько-українських місіях зі щелепно-лицевої хірургії як перекладач. Ці місії, що проходили у Superhumans Center, є надзвичайно важливими в контексті сучасних реалій, коли тисячі цивільних і військових отримують серйозні травми обличчя через бойові дії.

Робота пластичних хірургів є життєво необхідною, адже відновлення лицевого скелета та пластика дефектів м’яких тканин не лише повертає людям їх зовнішність, але й функціональність, що дає змогу повернутися до звичного життя.

Пишаємось тим, що українські та французькі лікарі спільними зусиллями повертають людям не лише обличчя, але й надію на майбутнє!

Фото із заходу Фото із заходу