Доцент ІАДУ Львівської політехніки Андрій Якимів: IQholding – креативний простір для науковців і підприємців

За матеріалами сайту Lviv.media
Андрій Якимів

У самому центрі Львова працює простір, де створюють креативні та інноваційні рішення у сфері практичної освіти, науково-дослідницької роботи з вільним доступом до інформаційно-аналітичних та навчально-методичних матеріалів.

IQholding – консалтингова компанія, яка працює на ринку освітніх послуг від 2011-го і є правонаступницею групи компаній, які були раніше брендом «Територія бізнесу».

Журналісти Lviv.media зустрілись із керівником IQholding, доцентом кафедри управління проєктами Інституту адміністрування, державного управління та професійного розвитку Львівської політехніки Андрієм Якимівим у чудовому невеликому кабінеті, де до нього в оточенні книжок працювали науковці, декани, проводили диспути й ухвалювали управлінські рішення.

– …Оскільки я освітянин, кандидат економічних наук і працюю доцентом кафедри управління проєктами Національного університету «Львівська політехніка», ми в рамках нашої компанії у 2018 році створили науково-дослідний центр ІQхолдинг.

Ми сформували науково-методичну раду, запросили різних науковців із різних сфер і почали намагатися нашу діяльність скерувати в напрямок розвитку наукових досліджень і видання наукових праць. Ми опублікували підручники, посібники, методичні рекомендації — загалом близько 22 видань, серед якиз є рекомендовані Міносвітою для освітніх процесів у вишах. Станом на сьогодні більше 90% наших видань на тему економіки і права реалізовані на ринку.

Державі бракує системних досліджень у всіх сферах життєдіяльності в країні і без цього ухвалювати якісні рішення на різних рівнях досить складно. У наших роботах низка системних наукових напрацювань, що дає поштовх до управлінських рішень. Наші праці оцінені, а дослідження доступні.

Ми шукали майданчик для розширення нашої діяльності й у 2018-му відкрили IQхаб – простір для комунікації, роботи, співпраці, дослідження, взаємодії і контактів. Сьогодні в IQхолдингу створена IT-лабораторія, яку ми робили спільно з IT-компаніями. Також є багато цікавих книжок, які у вільному доступі можна читати у нашій бібліотеці. Тому приходьте і читайте!

Крім того, у нас створений конференц-центр на базі хабу. Ми підготували під це три аудиторії з повним пакетом послуг конференц-сервісу для проведення семінарів, тренінгів, конференцій, презентацій, лекцій і навчання.

Ми маємо підписані договори співпраці з трьома найбільшими вишами Львова – це університет банківської справи, який вже зараз реорганізований, Львівський національний університет імені Івана Франка і Національний університет «Львівська політехніка». На базі нашого хабу ми організовуємо стажування для їхніх наукових працівників. Тому, якщо у вас є науковці, освітяни, викладачі, які жадають конкретних знань в напрямку, наприклад, підприємництва, проєктної роботи, юриспруденції тощо – приходьте до нас і ми допоможемо!

У нас є можливість проходити виробничі практики для студентів, переддипломні роботи на базі нашої компанії.

Докладніше – на сайті Lviv.media.

Андрій Якимів IQholding IQholding