Доступ для українських науковців до електронних ресурсів на платформі Research4Life продовжено

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

До уваги науковців Львівської політехніки!

На сайті платформи Research4Life оновлено статус України:

відтепер нашу країну включено до групи країн А, представники якої мають змогу безкоштовно використовувати ресурси Research4Life до кінця 2024 року.

Нашим науковцям стала доступною більшість контенту Research4Life (за нещодавно опублікованою інформацією, він досягнув 200 тисяч одиниць – журналів, книг, баз даних). Через Research4Life можна одержати доступ до електронних колекції книг і журналів міжнародних видавництв Elsevier, Springer Nature, John Wiley & Sons, Taylor & Francis, Emerald, Sage Publications, Oxford University Press, Cambridge University Press, IOP Publishing тощо.

Логін та пароль для авторизації залишилися без змін, за потреби можна їх отримати, звернувшись за електронною адресою oksana.v.cherkes@lpnu.ua.

Бажаємо успіхів!