Дослідження з академічної доброчесності та відкритої науки у Львівській політехніці

Павло Жежнич, координатор проєкту OPTIMA
QR-код з посиланням на опитування з академічної доброчесності та відкритої науки

Шановні студенти та працівники Львівської політехніки!

Запрошуємо вас взяти участь у опитуванні, метою якого є дослідження ставлення українського студентства й академічної спільноти до цінностей академічної доброчесності та відкритих наукових практик, а також виявлення типових прикладів недоброчесної поведінки. Участь у опитуванні є добровільною та анонімною, а його результати (зібрані дані та їхній аналіз) будуть опубліковані у відкритому доступі. Для заповнення анкети вам знадобиться близько 15 хвилин. Опитування триватиме з 7 по 27 листопада 2022 року.

Організатором опитування є команда проєкту OPTIMA, менеджеру якого просимо адресувати усі питання щодо цього дослідження. Проєкт фінансується за підтримки програми Erasmus+ Європейського Союзу.

Дякуємо за ваш час та надіслані відповіді! Ваша участь допоможе розвитку культури академічної доброчесності та відкритої науки в Україні. Це вкрай важливо для відбудови української освітньої та наукової системи після війни та євроінтеграції вітчизняної вищої школи.