Дослідницькі гранти від DAAD для українських студентів магістратури та дослідників

Проєктний офіс Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Проєктний офіс Львівської політехніки інформує науковців Університету, що з 1 березня 2024 року стартував прийом заявок на дослідницькі гранти для студентів магістратури і дослідників з України від німецької академічної програми обмінів DAAD.

Метою програми є зміцнення співпраці між українськими та німецькими університетами й надання молодим українським дослідникам доступу до наукової інфраструктури Німеччини. У подальшому передбачено значний внесок у розвиток українських університетів, наукового середовища та повоєнну відбудову України.

Апліканти мають навчатися або працювати в українському університеті чи науково-дослідній установі, визнаній державою, а також мати українське громадянство. Знання німецької або англійської мови на рівні, достатньому для комунікації, а також виконання завдань, є обов’язковим.

Період перебування – від 1 до 6 місяців. Можливий період фінансування – з 1 березня 2024 року по 31 січня 2025 року.

Сума стипендії – від 934 до 2300 євро.

Крайній термін подання заявок – за 3 місяці до запланованого наукового перебування.

Докладніше – на сторінці Проєктного офісу Львівської політехніки у соцмережі Фейсбук.