Докторант кафедри ФГІ провів лекцію та екскурсію територією Бабиного Яру для студентів київського університету

Кафедра фотограмметрії та геоінформатики Львівської політехніки
Фото з екскурсії

5 травня 2023 року докторант кафедри фотограмметрії та геоінформатики Інституту геодезії Львівської політехніки, к.т.н. Борис Четверіков на запрошення декана факультету землеустрою Національного університету біоресурсів і природокористування, д.е.н., професора Тараса Євсюкова та завідувача кафедри землевпорядного проектування, д.е.н., професора Андрія Мартина провів лекційно-екскурсійне заняття для студентів київського вишу на тему «Фотограмметричний і картометричний методи в дослідженні об’єктів історико-культурної спадщини».

Власне лекція стосувалась дослідження території Бабиного Яру і прилеглих об’єктів історико-культурної спадщини.

Наприкінці заняття серед студентів було проведено коротке опитування, двоє найуважніших отримали монографію лектора «Визначення меж некрополів і меморіалів дистанційними та наземними неінвазивними методами».

Фото з екскурсії Фото з екскурсії Фото з екскурсії Фото з екскурсії Фото з екскурсії Фото з екскурсії