Додаткові можливості професійного зростання для студентів кафедри обліку та аналізу

Кафедра обліку та аналізу Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Кафедра обліку та аналізу Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки запрошує студентів ІІ–IV курсів, які навчаються в Університеті за спеціальністю «Облік і оподаткування», до розв’язання за допомогою наукового підходу реальних проблем вітчизняних підприємств у сфері обліку, аналізу, оподаткування, контролю, управління. Така можливість є упродовж цілого року.

Крім того, якщо ви об’єднались у команду, то кафедра ОА запропонує можливості участі в командних змаганнях з економічної тематики або набуття нових знань і навиків, пов’язаних з фінансами, ІТ, soft skills тощо. Це підсилить ваш потенціал перетворити свою ідею у стартап і розвивати його, зокрема на базі стартап-школи Національного університету «Львівська політехніка». Меценати з числа керівників та власників вітчизняних і міжнародних бізнес-структур підтримають вас у цьому прагненні, якщо побачать серйозність намірів, наполегливість у якісному втіленні власних інноваційних ідей у життя і відповідальність згуртованої команди за успішну реалізацію задуму.

За докладнішою інформацією звертайтесь до професора кафедри обліку та аналізу Львівської політехніки Володимира Чубая.