DoBro запрошує до Студентського храму на території студмістечка Політехніки на спільну волонтерську молитву

Волонтерський простір DoBro
Фрагмент афіші заходу

Волонтерський простір DoBro, що діє при Центрі Студентського Капеланства Львівської архиєпархії Української греко-католицької церкви, запрошує на спільну волонтерську молитву!

Кожного першого понеділка місяця учасники будуть зустрічатися у Студентському храмі блаженного священномученика Олексія Зарицького для молитви і спілкування, адже молитовна підтримка зараз не менш важлива, аніж воєнна боротьба і волонтерська допомога. Також це хороша нагода відпочити і набратися сил для подальшої праці.

Перша зустріч відбудеться 7 листопада 2022 року. Адреса храму: вул. Лукаша, 3а, студмістечко Національного університету «Львівська політехніка». Початок о 18:00.

Докладніше – на сторінці Волонтерського простору DoBro у соцмережі Фейсбук.