До складу спостережної ради «Кредобанку» увійшли двоє представників Львівської політехніки

За матеріалами українського журналу «Економіст»
Герб Львівської політехніки

Річні загальні збори акціонерів ПАТ «Кредобанк», найбільшого банку Західної України, що є також найбільшою польською інвестицією у банківську систему України, затвердили річний звіт водночас висновком аудитора, а також обрали на новий термін спостережну раду банку.

Відтак у підсумку солідарного голосування збори акціонерів обрали новий склад спостережної ради ПАТ «Кредобанк». Незалежними членами його спостережної ради були переобрані, зокрема, проректор з наукової роботи Національного університету «Львівська політехніка» Наталія Чухрай і доцент кафедри фінансів Інституту підприємництва та перспективних технологій Лев Кльоба.