До реалізації ветеранської політики в Університеті долучилася доцентка кафедри СР Тетяна Шаповалова

Кафедра соціології та соціальної роботи Львівської політехніки
Тетяна Шаповалова

На базі Національного університету «Львівська політехніка» міністерка у справах ветеранів України Юлія Лапутіна відкрила Центр ветеранського розвитку. В ньому провадитимуть навчання й перекваліфікацію захисників та захисниць України.

Надзвичайно приємно, що до реалізації ветеранської політики активно долучилася й доцентка кафедри соціології та соціальної роботи Інституту гуманітарних та соціальних наук Тетяна Шаповалова.

Багаторічний досвід Тетяни Вікторівни у реалізації різноманітних ініціатив, зокрема проєкту «Норвегія-Україна», здобув застосування у такій потрібній для наших військових справі!

Тетяна Шаповалова Тетяна Шаповалова Тетяна Шаповалова