До онлайн-лекції студентам-правникам Університету доєднався адвокат Микола Піка

Кафедра кримінального права і процесу Львівської політехніки
Микола Піка

17 березня 2021 року в рамках вивчення студентами-правниками курсу «Кримінальне право. Частина 2» (керівник курсу – професор Костянтин Марисюк) до лекції у форматі конференції Zoom доєднався Микола Піка – адвокат, керівник Адвокатського бюро «Микола Піка та партнери», магістр права.

Обговорюваною темою лекційного заняття були особливості кримінально-правової кваліфікації злочинів, пов’язаних з убивствами. Студенти отримали відповіді на низку запитань. Зокрема, було проаналізовано проблеми кримінально-правової кваліфікації основного складу умисного вбивства, привілейованих та кваліфікованих складів умисного вбивства, вбивства з необережності.

Студенти отримали можливість віртуально дискутувати з адвокатом щодо судової практики у презентованій сфері.