До онлайн-лекції для студентів-правників доєдналась голова Асоціації жінок-юристок України

Кафедра теорії та філософії, конституційного та міжнародного права
Скріншот з онлайн-лекції

У рамках вивчення студентами-правниками курсу «Правове забезпечення ґендерної рівності» до лекції у форматі конференції Google Meet доєдналась Христина Кіт – голова Асоціації жінок-юристок України «ЮрФем», керуюча Адвокатським бюро «Христини Кіт», адвокатка, к.ю.н.

Обговорюваною темою лекційного заняття були ґендерна складова в трудових правовідносинах та відносинах у сфері зайнятості. Студенти отримали відповіді на низку запитань. Зокрема, чи залежить право на працю від статі, чи містить наше трудове законодавство дискримінаційні норми щодо жінок та чоловіків, як COVID-19 вплинув на сферу трудових відносин і чому від цього постраждали переважно жінки.

Студенти отримали можливість віртуально дискутувати з адвокаткою щодо необхідності змін у сфері трудових відносин задля усунення випадків ґендерної дискримінації.

Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції Христина Кіт