До онлайн-лекції для студентів ІППО долучився Президент видавничої організації Юрінком Інтер

Кафедра теорії права та конституціоналізму Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-лекції

7 грудня 2021 року з нагоди Дня прав людини до онлайн-лекції доцентки кафедри теорії права та конституціоналізму Національного університету «Львівська політехніка», д.ю.н. Лілії Ярмол долучився Президент видавничої організації «Юрінком Інтер», д.ю.н., професор Віктор Ковальський.

Шановний гість висвітлив присутнім питання про систему юридичної відповідальності. Студенти зацікавлено слухали лекцію, виявляли активність.

Корисною для студентів була також інформація щодо видавничої діяльності «Юрінком Інтер» – провідного українського видавництва, що забезпечує юридичною літературою, журнальними виданнями правоохоронні, судові та правозахисні органи й організації, навчальні заклади та наукові установи, а також юристів, які працюють в установах та організаціях і на підприємствах різних форм власності.

Щира подяка професору Віктору Ковальському за змістовну та важливу лекцію!