Днями у Львівській політехніці завершилась міжнародна літня школа з кібербезпеки

За матеріалами сайта МОН України
Герб Львівської політехніки

На кафедрах захисту інформації та безпеки інформаційних технологій Національного університету «Львівська політехніка» провели Міжнародну літню школу з кібербезпеки, учасниками якої стали 45 іноземних студентів з 8 країн світу — Польщі, України, Швеції, Фінляндії, Нідерландів, Франції, Люксембургу і Туреччини. Викладачі вишу організували для них англомовні тренінги та практичні заняттяф, а також влаштували екскурсії Львовом.

Проведення такої школи у виші організовують уже втретє. Цьогоріч її учасниками стали студенти різних освітніх рівнів — бакалаври, магістри, а також аспіранти. Серед курсів, які вони прослухали — «Аналіз шкідливого програмного забезпечення», «Пентестинг», «Безпека веб-додатків», «Безпека програмного забезпечення» тощо. Керівниками студентських груп стали кваліфіковані інструктори, які працюють у галузі інформаційної безпеки.