Дні відкритих дверей в Інституті хімії та хімічних технологій Львівської політехніки

Інститут хімії та хімічних технологій
Заставка до матеріалу

До уваги абітурієнтів та їхніх батьків!

21 та 22 квітня 2023 року в Інституті хімії та хімічних технологій Національного університету «Львівська політехніка» відбудуться Дні відкритих дверей для ознайомлення з Інститутом.

21 квітня 2023 року

• 12:00 – інтерактивна пізнавальна екскурсія «Стань студентом на 1 день!»; початок в аудиторії 101 ІХ навчального корпусу Львівської політехніки (м. Львів, пл. Святого Юра, 9). Звертаємо увагу, що кількість місць обмежена і реєстрація для участі в екскурсії обов’язкова. Якщо ви не отримаєте запрошення до участі – не сумуйте: ми зробимо додаткові інтерактивні екскурсії найближчим часом і обов’язково сконтактуємося!
  • 15:00 – онлайн-зустріч з дирекцією та представниками ІХХТ на платформі Zoom: презентація Інституту, сесія запитань-відповідей.

22 квітня 2023 року

• 11:00 – ознайомча екскурсія Інститутом хімії та хімічних технологій: зустріч з дирекцією Інституту хімії та хімічних технологій, екскурсія навчальними лабораторіями Інституту (м. Львів, пл. Святого Юра, 9, перед входом до ІХ навчального корпусу Львівської політехніки).