Для здобувачів вищої освіти кафедри фінансів відбувся SQL-тренінг від компанії PricewaterhouseCoopers (PwС)

Кафедра фінансів Львівської політехніки
Фото зі стажування

Перспективно набувати фахові компетентності на практиці у фахових установах. Цього року здобувачі вищої освіти кафедри фінансів Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки Алла Карда, Ірина Коваль і Настя Кузик побували на SQL-тренінгу від компанії PricewaterhouseCoopers (PwС).

Отримані ними знання:

• що таке дані та бази даних;
  • Microsoft SQL Server: як ним користуватися; мова опису даних; мова маніпулювання даними; агрегатна / строкова функції;
  • практика використання бази даних.

Як відомо, PricewaterhouseCoopers – міжнародна мережа компаній, що пропонує професійні послуги у сфері консалтингу та аудиту.

Приємно зазначити, що багато випускників кафедри фінансів працює в PwС. Сприяє цьому довготривала співпраця між Університетом і компанією.

Сподіваємося, що отримані знання та навички стануть у пригоді в майбутньому.

Фото зі стажування Сертифікати учасників тренінгу