Для українських учених проведуть вебінари щодо використання платформи Web of Science

За матеріалами сайту Міністерства освіти і науки України
Заставка до матеріалу

Наприкінці червня – на початку липня 2023 року відбудеться низка вебінарів українською мовою, під час яких розглядатимуть актуальні питання роботи з платформою Web of Science. На вебінарах йтиметься про:

• отримання доступу до ресурсів Clarivate;
  • пошук інформації на платформі Web of Science та якісних видань для публікації результатів досліджень учених;
  • оновлення Journal Citation Reports (JCR) 2023 та його особливості, зокрема відображення імпакт-фактора для всіх журналів, що індексуються у Web of Science Core Collection;
  • роботу з авторськими профілями.

Заходи організовує компанія Clarivate, яка продовжує надавати підтримку українським дослідникам у складних умовах війни.

Вебінари відбудуться на платформі Zoom. Для участі охочим потрібно зареєструватися.

Програма вебінарів

• 29 червня, 10:15–11:15
    Тема: Критерії та процедура відбору матеріалів до Web of Science
  • 29 червня, 15:00–16:00
    Тема: Профілі авторів: допомога чи постійний клопіт?
  • 4 липня, 10:15–11:15
    Тема: Journal Citation Reports (JCR) 2023

Зареєстровані учасники після вебінарів зможуть отримати сертифікати.