Для українських науковців та аспірантів відкрили стипендіальну програму університету штату Пенсільванія

За матеріалами сайту Міністерства освіти і науки України
Заставка до матеріалу

До уваги аспірантів та науковців Львівської політехніки!

Університет штату Пенсільванія (Penn State University) у партнерстві з Посольством України в США повідомляє про відкриття стипендіальної програми, до якої запрошують українських науковців та аспірантів, які були змушені покинути своє місце перебування у результаті або з метою уникнення негативних наслідків російської агресії проти України.

Термін подання заявок – з 1 травня 2022 року, завершиться після наповнення програми.

Обрані кандидати – українські науковці, які займаються академічними дослідженнями, або аспіранти закладів вищої освіти України, які перебувають на стадії дисертаційного дослідження, – зможуть продовжувати власні дослідження або долучатися до проєктів, які проводять дослідники Penn State University. Наукові напрями, включені до ініціативи, є гнучкими: університет узгоджуватиме наукові інтереси потенційних українських науковців з інтересами факультетів.

Докладніше – на сайті Міністерства освіти і науки України.