Для студентів Зимової школи «Крок до України» провели екскурсію головним корпусом Львівської політехніки

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою
Фрагмент афіші заходу

28 січня в межах XVІ Міжнародної школи україністики «Крок до України» Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою відбулася віртуальна екскурсія головним корпусом Національного університету «Львівська політехніка».

Науковий співробітник МІОКу, поет Назар Данчишин розповів студентам про історію заснування Університету, зосередивши особливу увагу на Актовій залі та серії картин Яна Матейка «Тріумф прогресу». Студентів вельми зацікавила символіка картин, а також обставини створення серії. Крім того, під час розмови міоківець торкнувся низки інших суміжних питань з історії Львова та України.

У підсумку слухачі школи набули нових знань й отримали додаткову мотивацію відвідати Львів і Політехніку наживо.