Для студентів спеціальності «Підприємництво та торгівля» провели заняття на базі ТзОВ «Галімпекс – Склодзеркальний завод»

Кафедра підприємництва та екологічної експертизи товарів
Фото із заняття

Студенти спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля» кафедри підприємництва та екологічної експертизи товарів Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки відвідали ТзОВ «Галімпекс – Склодзеркальний завод». Тут майбутні підприємці мали змогу ознайомитися з матеріально-технічною базою підприємства, його бізнес-процесами, особливостями управління ризиками у сфері міжнародної торгівлі.

Під час заняття було обговорено ключові вимоги суб’єктів господарської діяльності до працівників, рівня їхньої професійної підготовки і можливостей кар’єрного зростання.

Львівські політехніки вдячні директору ТзОВ «Галімпекс – Склодзеркальний завод» Олегові Дацку, а також заступнику керівника Львівської філії Державного підприємства «Укрексімбанк» к.е.н. Олегу Князю, за сприяння якого відбулось це заняття.

Фото із заняття Фото із заняття Фото із заняття