Для студентів спеціальності «Менеджмент» провела факультативний курс науковиця зі Швеції Наталія Морозюк

Кафедра менеджменту організацій Львівської політехніки
Лого Королівського технологічного інституту

Упродовж листопада-грудня 2023 року на запрошення кафедри менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки Наталія Морозюк, к.е.н, наукова дослідниця Королівського технологічного інституту (м. Стокгольм, Швеція), прочитала лекції та провела практичні заняття в межах міжнародного факультативного курсу «Європейські практики управління розвитком громад» для бакалаврів та магістрів спеціальності 073 «Менеджмент».

Студенти мали можливість:

• ознайомитись із сучасними європейськими стратегіями та методами управління розвитком громад;
  • вивчити кращі практики щодо використання ресурсів, включаючи фінансування та проєктний менеджмент для досягнення сталого розвитку громад;
  • розвинути навички аналізу, планування та виконання проєктів та програм у сфері розвитку громад.