Для студентів спеціальності «Менеджмент» читатиме лекції науковиця з Чехії Богдана Курило

Кафедра менеджменту організацій Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-лекції

Упродовж квітня-травня 2022 року на запрошення кафедри менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки Богдана Курило (Bohdana Kurylo) – науковиця Центру економічних досліджень та післядипломної освіти Інституту економіки (CERGE-EI, м. Прага, Чехія) – читатиме лекції в межах міжнародного факультативного курсу «Економіка праці та соціально-трудові відносини» для студентів спеціальності 073 «Менеджмент».

Студенти зможуть ознайомитися з соціально-економічними аспектами сучасних проблем економіки праці та соціально-трудових відносин і отримати додаткові теоретичні та практичні знання про функціонування, розвиток і регулювання соціально-трудових відносин у суспільстві.