Для студентів спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля» Університету провели виїзне заняття

Кафедра підприємництва та екологічної експертизи товарів
Фото із заняття

Студенти спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля» кафедри підприємництва та екологічної експертизи товарів Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки відвідали ПрАТ «Львівський завод залізобетонних виробів № 2». Керівництво заводу провело екскурсію територією підприємства.

Загалом завод володіє 7 формувальними прогонами та 2 полігонами, що дають змогу сумарно виготовляти 30000 м³ високоякісних бетонних та залізобетонних виробів і конструкцій на рік. Студентів ознайомили з основними технологічними й бізнес-процесами підприємства, його логістикою та системою збуту.

Кафедра ПЕЕТ висловлює подяку Іванові Горіну за приділену увагу.

Фото із заняття Фото із заняття Фото із заняття Фото із заняття Фото із заняття Фото із заняття