Для студентів магістрів Львівської політехніки проведено лекцію в межах проєкту Jean Monnet UniTECH

КАФЕДРА МЕНЕДЖМЕНТУ І МІЖНАРОДНОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА
юнітех лекція

В межах проєкту Jean Monnet «European technology transfer for Ukrainian universities» UniTECH - 101047891 - GAP-101047891 за програмою JEAN-MONNET CHAIRS у Львівській політехніці проводять викладання курсів для студентів. Зокрема, 23.05.2022 професор кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Ігор Олексів прочитав лекцію «Проблеми формування інноваційного середовища: Європейський досвід» для студентів магістерського рівня освітньої програми управління інноваційною діяльністю.

Проєкт триватиме три роки з 01.02.2022 до 31.01.2025. Проєкт реалізовуватимуть кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва (керівник професор кафедри Ігор Олексів) та кафедра адміністративного та фінансового менеджменту (старший викладач кафедри Олег Дума).