Для студентів кафедри ТБСФБ провели презентацію мережі аптек «Бажаємо здоров’я»

Кафедра технології біологічно активних сполук, фармації та біотехнології
Фото з презентації

28 лютого 2024 року на кафедрі технології біологічно активних сполук, фармації та біотехнології Інституту хімії та хімічних технологій за сприяння Студії кар’єри відділу працевлаштування та зв’язків з виробництвом Львівської політехніки для студентів кафедри відбулася презентація мережі аптек «Бажаємо здоров’я».

Представниця компанії, керівниця відділу навчання персоналу Маргарита Задорожня, під час зустрічі розповіла присутнім про організацію роботи аптечної мережі, переваги роботи в аптеці закритого типу, умови проходження практики, оплачуване стажування, професійне зростання, а також можливості працевлаштування після проходження переддипломної практики на базі аптек мережі. Також на презентації була присутня регіональна директорка аптечної мережі Марта Морокишка.

Під час зустрічі найактивніші студенти отримали брендові подарунки від мережі аптек «Бажаємо здоров’я».

Фото з презентації Фото з презентації Фото з презентації