Для студентів кафедри систем автоматизованого проектування проведуть тренінг від компанії JetSoftPro

Кафедра систем автоматизованого проектування Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

26 жовтня 2021 року для студентів кафедри систем автоматизованого проектування Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Львівської політехніки в рамках вивчення дисципліни «Алгоритмізація та програмування» відбудеться тренінг «Основи скраму» від компанії JetSoftPro.

Тренер – Ярко Рожанківський, PMO Head/Head of Delivery в компанії JetSoftPro, має понад 20 років досвіду в IT на менеджерських позиціях, співпрацює з бізнесом понад 10 країн світу (США, Канада, Бельгія, Данія, Норвегія, Фінляндія, Філіпіни, ОАЕ, Великобританія, Німеччина, Польща). Першу скрам-сертифікацію отримав у Майка Бідла – одного з 17 підписантів Еджайл Маніфесто. Має третій рівень скрам-сертифікації зі Scrum Alliance, що включає: Certified Scrum Professional – ScrumMaster™, Certified Scrum Professional – Product Owner™.

На тренінгу говоритимуть про скрам-фреймворк, ролі, церемонії та артефакти скраму. Початок заходу о 8:30.