Для студентів кафедри маркетингу і логістики провели ще одне заняття з Теорії обмежень

Кафедра МЛ Львівської політехніки
в аудиторії

Ось і ще одна група студентів відчула себе на виробництві. Теорія обмежень* в дії – знайти «вузьке місце» та подумати, як можна покращити процес постачання та виготовлення. Оптимізація роботи кожного та особливо уникнення накопичення для підвищення продуктивності всієї системи.

* ТОС – це філософія управління бізнесом (організаціями, системами), в основі якої лежить розуміння того, що успішність бізнесу зумовлюється ефективністю / продуктивністю його обмеження.

Викладач: к.е.н.. доцент кафедри маркетингу і логістики Гайванович Наталія Василівна.

на занятті з Теорії обмежень на занятті з Теорії обмежень на занятті з Теорії обмежень