Для студентів кафедри містобудування організували екскурсію в регіональний ландшафтний парк «Знесіння»

Кафедра містобудування Львівської політехніки
Фото з екскурсії

Доцентки кафедри містобудування Інституту архітектури та дизайну Львівської політехніки Галина Лукащук та Ярина Онуфрів провели краєзнавчу екскурсію по регіональному ландшафтному парку «Знесіння» для студентів груп АР-27 та АР-28. Парк входить до природно-заповідного фонду та розташований у центрі міста Львова.

У рамках екскурсії Галина Лукащук розповіла про характерні для місцевості види рослин, памʼятки природи та геологічні утворення. Ярина Онуфрів розповіла про історію спорудження церкви Вознесіння на вулиці Старознесенській. Студентам і викладачам вдалося потрапити всередину храму, де саме проводять реставраційні роботи з відновлення інтерʼєру.

Завершилась екскурсія на горі Баба, що в дохристиянські часи була язичницьким капищем, а сьогодні є чудовим оглядовим майданчиком, звідки проглядається Високий замок та панорама північної частини м. Львів.

Фото з екскурсії Фото з екскурсії Фото з екскурсії Фото з екскурсії Фото з екскурсії Фото з екскурсії