На кафедру маркетингу і логістики Національного університету «Львівська політехніка» з гостьовою лекцією для студентів-логістів бакалаврського та магістерського рівнів завітав заступник директора у ДТЕП «ІСТ-Захід» Роман Скочиляс.
Минулого року, в День логістики, політехніки слухали доповідь про те, як бізнес реагував на перші труднощі війни, а тепер пан Роман розповів студентам про:
- організацію транспортно-експедиційних послуг із перевезення вантажу;
- специфікацію закупівель;
- укладання договорів;
- надання послуг перевезення вантажів у міжнародному сполученні.
Викладачі та студенти кафедри МЛ дякують гостьовому лектору за візит! Студентам дуже важливо дізнаватися про актуальні кейси, які відбуваються на практиці, почути відповіді на питання.
![Заставка заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/11/11/para/gallery/ml-lekciya.png?itok=wfzlF1Am)
![Фото з лекції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/11/11/para/gallery/ml-img7861.jpeg?itok=vWhi38an)
![Фото з лекції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/11/11/para/gallery/ml-img7863.jpeg?itok=30FFA4yI)
![Фото з лекції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/11/11/para/gallery/ml-screenshot15.png?itok=1TeKiB0p)