Для студентів кафедри КПП організували лекцію за участю слідчого відділу розслідування особливо тяжких злочинів

Кафедра кримінального права і процесу Львівської політехніки
Фото з лекції

1 травня 2023 року на занятті з дисципліни «Організація діяльності судів та правоохоронних органів» для студентів першого курсу кафедри кримінального права і процесу Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки завідувач кафедри, д.ю.н, професор Олексій Гумін залучив успішного випускника 2016 року нашого навчального закладу Володимира Канарського, який пройшов шлях професійного становлення як слідчий Шевченківського відділення поліції Головного управління національної поліції у Львівській області. Сьогодні випускник Політехніки обіймає посаду старшого слідчого відділу розслідування особливо тяжких злочинів СУ ГУНП у Львівській області, капітана поліції.

Володимир Канарський проінформував студентів про вимоги, які пред’являють до роботи слідчого, навів конкретні приклади кримінальних проваджень, а також відповів на численні запитання. Зустріч мала дискусійний характер і викликала інтерес у студентів.

Фото з лекції Фото з лекції