Для слухачів Міжнародної школи «Крок до України» провели майстер-клас із традиційного пов’язування хустки

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою
Фрагмент афіші заходу

3 лютого слухачі ХVІ Міжнародної школи україністики «Крок до України» Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» відвідали віртуальний майстер-клас із традиційного пов’язування хустки.

Наукова співробітниця МІОКу, кандидат філологічних наук, фольклористка Оксана Галайчук розповіла студентам про традиційні жіночі та дівочі головні убори українок: вінки, чільця, намітки тощо, ознайомила зі звичаями носіння та сучасним використанням хустки. Учасники майстер-класу навчилися пов’язувати хустку на собі давніми способами з різних регіонів України.