Для студентів-політехніків за підтримки ПРООН організовують конкурс есе «Міста та сталий розвиток»

Кафедра ПМВ Львівської політехніки
конкурс есе

Львівський обласний ресурсний центр громад спільно з кафедрою політології та міжнародних відносин Львівської політехніки за підтримки Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні оголошують конкурс есе серед студентів Університету.

Для участі у конкурсі необхідно написати коротке есе на тему «Міста та сталий розвиток» і надіслати на електронну адресу l_halyna@ukr.net.

Для організації Конкурсу і визначення кращих робіт формується журі конкурсу з представників ПРООН та Національного університету «Львівська політехніка».

Автори есе, які переможуть у конкурсі, отримають запрошення презентувати свої есе на Форумі «День Сталого Розвитку», що проходитиме в місті Львові 26 листопада 2018 року за широкої участі представників влади, органів місцевого самоврядування, громадськості, освіти, бізнесу.

Крайній термін подання есе – 22 листопада 2018 року.