Для науковців і студентів Львівської політехніки відкрито доступ до модульної онлайн-платформи SciVal

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки інформує науковців і студентів Університету, що для них відкрито доступ до модульної онлайн-платформи SciVal, яка надає доступ до результатів досліджень понад 20 900 дослідницьких установ та пов’язаних з ними дослідників із 234 країн світу.

SciVal – аналітичний ресурс компанії Elsevier, який дає змогу здійснювати аналіз та моніторинг міжнародних наукових досліджень за допомогою різних модулів: Overview (Огляд), Benchmarking (Порівняння), Collaboration (Співпраця), Reporting (Звітність).

Платформа, зокрема:

• дає можливість візуалізувати результати досліджень у всіх галузях науки, використовуючи розширену аналітику даних, допомагає оцінити ефективність досліджень кількома корисними способами.
  • пропонує доступ до інформації про результати досліджень наукових організацій, включаючи окремих авторів, установи та країни.
  • генерує показники ефективності досліджень, аналізуючи базу даних Scopus Elsevier, яка потім полегшує візуалізацію.

Деякі корисні вебінари про роботу з платформою SciVal:

Доступ триватиме до 31 грудня 2021 року, тож поспішайте скористатись нагодою!