Для мешканців прихистку у спортивних залах Університету організували спортивне свято

Анатолій Ігнатович, кафедра електронних обчислювальних машин
Фото зі свята

Прихисток – це дах над головою. Але ті, хто опинився через війну, розв’язану росією, у скрутних умовах, потребують не лише даху.

Начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри електронних обчислювальних машин Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології Анатолій Ігнатович разом із командою однодумців організували для мешканців прихистку, розміщеного у спортзалах кафедри фізичного виховання Львівської політехніки, спортивне психологічно-реабілітаційне свято з настільними іграми, морозивом та маленькими подарунками для дітлахів.

Фото зі свята Фото зі свята Фото зі свята Фото зі свята Фото зі свята