Прихисток – це дах над головою. Але ті, хто опинився через війну, розв’язану росією, у скрутних умовах, потребують не лише даху.
Начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри електронних обчислювальних машин Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології Анатолій Ігнатович разом із командою однодумців організували для мешканців прихистку, розміщеного у спортзалах кафедри фізичного виховання Львівської політехніки, спортивне психологічно-реабілітаційне свято з настільними іграми, морозивом та маленькими подарунками для дітлахів.
![Фото зі свята](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/9/8/para/gallery/fv-sv-1.jpg?itok=l5kGMx0L)
![Фото зі свята](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/9/8/para/gallery/fv-sv-2.jpg?itok=avcZYd5X)
![Фото зі свята](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/9/8/para/gallery/fv-sv-3.jpg?itok=s4S14Mvk)
![Фото зі свята](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/9/8/para/gallery/fv-sv-4.jpg?itok=1y-qBo4Y)
![Фото зі свята](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/9/8/para/gallery/fv-sv-5.jpg?itok=kFvSySpv)