Команда дівчат Технологічного коледжу Університету стала другою на обласних змаганнях з гирьового спорту

Технологічний коледж Львівської політехніки
змагання з гирьового спорту

6 грудня на спортивній базі Національного університету «Львівська політехніка» відбулися змагання з гирьового спорту на першість Львівської області серед закладів вищої освіти I–II рівнів акредитації.

Збірна команда хлопців Технологічного коледжу Університету посіла п’яте місце, натомість дівчата були переможцями в своїх вагових категоріях:

• Христина Винник (група ДЗ-31) – до 68 кг;
  • Ірина Кухарська (група 11-ДЗ-21) – більше 68 кг.

У командному заліку дівчата Технологічного коледжу другий рік поспіль стають срібними призерами цих змагань. Їхнім суперником за перше місце була команда Дрогобицького механіко-технологічного коледжу (її представники перемогли в категоріях до 58 кг, до 63 кг і були другими в категорії більше 68 кг), яка в загальному підсумку перемогла.

Адміністрація Технологічного коледжу вітає Христину та Ірину з успішним виступом і бажає подальших успіхів в спорті і навчанні! Особлива подяка викладачу фізичного виховання, який готував дівчат до змагань, – Василю Світлику.