Команда дівчат Технологічного коледжу Університету посіла II місце в обласних змаганнях з настільного тенісу

Технологічний коледж Львівської політехніки
переможці з настільного тенісу

6–7 грудня 2016 року в спортивній залі Технічного коледжу Львівської політехніки відбулися змагання з настільного тенісу серед вищих навчальних закладів I–II рівнів акредитації Львівської області.

Збірна команда дівчат Технологічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» на шляху до фіналу перемогла команди Технічного коледжу Львівської політехніки і Львівського коледжу будівництва, архітектури та дизайну і в запеклій боротьбі поступилася Техніко-економічному коледжу Львівської політехніки з рахунком 2:3. Ця поразка зіграла на руку суперникам, які стали чемпіонами.

Наші дівчата – Марта Чепіль (група ПРМ-32), Ірина Кобзяк (група ПРМ-41), Анастасія Мартинюк та Юлія Мартинюк (група ЕПМ-21) – у фіналі впевнено перемогли команди Львівського коледжу транспортної інфраструктури, Львівського державного коледжу декоративного і ужиткового мистецтва імені І. Труша та Дрогобицького коледжу нафти і газу й посіли почесне II місце.

Готував команду викладач Т.В. Трухан.

Вітаємо наших дівчат і бажаємо їм нових перемог!