Digital Humanism Fellowship – стипендія для роботи в Інституті гуманітарних досліджень Відня

За матеріалами сайту House of Europe
Заставка до матеріалу

Українські науковці, які здобувають PhD у сфері гуманітарних або соціальних наук чи отримали PhD у сфері гуманітарних або соціальних наук після 2019 року, мають можливість упродовж трьох місяців працювати над своїм дослідженням у стінах Інституту гуманітарних досліджень Відня.

Стипендіати матимуть щомісячну стипендію розміром до 3000 євро, щоб створити дослідження на перетині діджиталізації та гуманітарних або соціальних наук. Організатори нададуть зручний робочий простір та доступ до всіх ресурсів Інституту.

Стипендію фінансує Федеральне міністерство з питань захисту клімату, навколишнього середовища, енергетики, мобільності, інновацій та технологій Австрії.

Крайній термін подання заявок – 30 вересня 2023 року.

Докладніше – на сайті House of Europe.