Учні 10 класу гімназії «Престиж», вчителька предмета «Громадянська освіта» Ольга Колодюк і заступниця директора гімназії Марія Степанова мали нагоду побувати на лекції в Національного університету «Львівська політехніка».
Лекційне заняття на тему «Економіка та підприємництво» для них провела доцентка кафедри менеджменту персоналу та адміністрування Інституту економіки і менеджменту, кандидат економічних наук, доцентка Оксана Сватюк. Спікерка навела низку прикладів із практичного власного досвіду на ПП «Автотехцентр-Червоноград».
Запрошений на заняття підприємець Євген Кондур розповів про своє навчання на спеціальності «Менеджмент», недоліки й переваги свого бізнесу та додаткове вивчення англійської мови, стажування за напрямом проєктного менеджменту. Він порекомендував учням поступати у Львівську політехніку для здобуття якісної та цікавої освіти.
Учням рекомендовано читати:
Карпюк Г.І. Основи підприємництва: Навчальний посібник для здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти.
![Фото з лекції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/26/para/gallery/mpa-kondure.jpg?itok=EetYulcg)
![Фото з лекції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/26/para/gallery/mpa-image123650291-2.jpg?itok=a5Lp067y)
![Фото з лекції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/26/para/gallery/mpa-prestizh.jpg?itok=u14P_X4D)