День відкритих дверей кафедри автоматизованих систем управління ІКНІ

Кафедра автоматизованих систем управління Львівської політехніки
Заставка заходу

28 березня 2024 року кафедра автоматизованих систем управління Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Львівської політехніки чекатиме на всіх охочих почути про кафедру, освітні програми та дізнатися про переваги навчання.

Завідувач кафедри АСУ професор Василь Теслюк, розробники програм та ІТ-спеціалісти розкажуть про особливості інноваційного навчання, новітні курси і предмети, можливість отримання стипендій та стажування в ІТ-компаніях.

У програмі Дня відкритих дверей:

• знайомство з діяльністю кафедри АСУ та можливостями студентів (професор Василь Теслюк, завідувач кафедри автоматизованих систем управління ІКНІ);
  • ІТ-освіта й робота в сучасних умовах: вибір ЗВО та ІТ-спеціальності (Володимир Войтишин, архітектор з розробки програмного забезпечення, компанія Eleks);
  • виступи запрошених викладачів спеціалістів з ІТ-компаній;
  • створення нових ІТ-рішень (Олег Шуневич, випускник кафедри АСУ, засновник фірми Embrox Solutions);
  • освітня програма бакалавра спеціальності 122 «Комп’ютерні науки (Обчислювальний інтелект смарт-систем)»;
  • освітня програма магістра спеціальності 122 «Комп’ютерні науки (Інформаційні управляючі системи та технології)».

Початок зустрічі о 14:00.

• Цікавишся інформаційними технологіями та програмуванням?
  • Хочеш дізнатись, як удосконалюються новітні технології, та створювати власні проєкти?
  • Мрієш розібратись, як саме відбуватиметься розвиток науки і техніки?

Тоді приходь до нас!