Інститут телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки
Заставка заходу

15 червня 2022 року в режимі онлайн відбудеться День відкритих дверей Інституту телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки Національного університету «Львівська політехніка».

Дирекція Інституту і представники кафедр ознайомлять гостей з освітніми програмами ІТРЕ, особливостями вступу на бакалаврський та магістерський рівні вищої освіти у 2022 році, усіма перспективами та перевагами навчання в Інституті.

Зустріч відбудеться у середу, 15 червня 2022 року, на базі платформи Google Meet.

Початок о 12:00.

Хочете знати, чому варто вступати саме до Інституту телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки Львівської політехніки? Приєднуйтеся до Дня відкритих дверей в онлайн-форматі!