День пам’яті Богдана Степановича Посацького – урбаніста та науковця

Кафедра містобудування Львівської політехніки
Богдан Посацький

18 жовтня на кафедрі містобудування Львівської політехніки – «День пам’яті Богдана Степановича Посацького – урбаніста та науковця». Професор, кандидат архітектури, член Національної спілки архітекторів України, член-кореспондент Української Академії архітектури, член Наукового Товариства імені Тараса Шевченка Богдан Посацький, що у 1982–1993 роках очолював кафедру містобудування, залишив по собі величезний спадок – учнів та свої численні наукові праці (серед яких – посібник «Основи урбаністики», монографія «Простір міста і міська культура», монографія польською і українською мовами «Львів у старому і новому образі»).

Якнайкраще про людину говорять його праці та спогади колег. З 17:00 годині в режимі онлайн на платформі  Microsoft Teams будуть спогади колег і демонстрація фото з біографії та діяльності Богдана Посацького з архіву кафедри містобудування, також звучатиме аудіозапис професора Посацького з розповіддю на тему урбаністики з колекції інтерв’ю, який був записаний 26 лютого 2019 року й наданий Центром міської історії Центрально-Східної Європи.