День Логістики 2023 на кафедрі маркетингу і логістики Львівської політехніки

Кафедра маркетингу і логістики Львівської політехніки
Фрагмент афіші заходу

Щороку в Supply Chain Day вся логістична спільнота Європи відкриває двері широкій громадськості для ознайомлення з різноманітністю діяльності у сфері логістики та управління ланцюгами постачання. Бізнес демонструє свої новації, наукові інститути презентують свої дослідницькі проєкти, а навчальні заклади демонструють свої курси, навчальні програми, освітні проєкти.

20 квітня 2023 року викладачі кафедри маркетингу і логістики Національного університету «Львівська політехніка» організовують:

• логістичний квест;
  • ділові ігри;
  • екскурсії.

Девіз заходу – Growth through Logistics.

Учасники:

• студенти спеціалізації «Логістика»;
  • студенти різних інститутів Львівської політехніки, які вивчають дисципліну «Логістика та управління ланцюгами постачання: поширення європейського досвіду»;
  • всі, хто за духом є новаторами, займають активну життєву позицію, працюють у логістиці та/або цікавляться логістикою.

Реєстрація для участі у Логістичному квесті

Початок заходів Дня логістики о 8:30.