День Логістики 2020 на кафедрі маркетингу і логістики Львівської політехніки змінює формат

Кафедра МЛ Львівської політехніки
афіша

16 квітня 2020 року кафедра маркетингу і логістики Національного університету «Львівська політехніка» в рамках проєкту Еrasmus+ Jean Monnet Module «Logistics and Supply Chain Management: Dissemination of the European Experience» (№ 610856-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE) організовує День Логістики 2020 – Supply Chain Day.

Девіз цьогорічного Supply Chain Day – «Логістика прокладає шлях» – якнайкраще відповідає і намірам організаторів, оскільки цього року кафедра маркетингу і логістики Національного університету «Львівська політехніка» запускає пілотний дослідницький проєкт «Логістика та управління ланцюгами поставок: поширення європейського досвіду».

В Supply Chain Day стартує опитування студентів України, Польщі та Німеччини, орієнтоване на дослідження та розуміння ключових напрямків розвитку логістики в різних країнах ЄС. Результати дослідження будуть обговорені на запланованих наукових семінарах та конференціях, а також будуть доступні широкій громадськості.

Докладніше – в анонсі події