Делегації Львівської політехніки та ЛДУБЖД побували з робочим візитом у Кінгстонському університеті

Державна служба України з надзвичайних ситуацій
Фото з візиту

21–25 листопада 2022 року делегація Львівського державного університету безпеки життєдіяльності спільно з делегацією Національного університету «Львівська політехніка» перебували з робочим візитом у Кінгстонському університеті (м. Лондон, Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії).

В рамках візиту делегації ознайомились із системою менеджменту Кінгстонського університету, взяли участь у консультаціях з питань Європейської кредитно-трансферної системи, провели ряд лекцій та семінарів для студентів за різними спеціальностями та освітніми програмами.

На офіційних зустрічах з топменеджментом Кінгстонського університету обговорено подальший план реалізації нових спільних проєктів у сфері вищої освіти та досягнуто домовленості про співпрацю між інституціями.

Фото з візиту Фото з візиту