Делегація Єврокомісії проведе в Університеті презентацію конкурсних проектів у рамках програми Euratom

Прес-служба Національного університету «Львівська політехніка»
Герб Львівської політехніки

20 травня 2016 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбудеться інформаційний день з «Програми наукових досліджень та навчання Euratom (2014–2018)» – важливої складової рамкової програми ЄС з досліджень та інновацій «Горизонт 2020». Очікують, що на презентацію програми прибудуть члени Європейської Комісії Алехандро Зуріта, Микола Дзубінські та Андреа Букалоссі.

Місце проведення заходу – аудиторія 226 головного корпусу Університету (вул. Ст. Бандери, 12). Початок о 9 годині 30 хвилин.

Презентація стане важливим етапом у підготовці до підписання Угоди між Урядом України та Євратомом про наукову і технологічну співпрацю та асоційовану участь нашої держави у програмі наукових досліджень та навчання Euratom (2014–2018). Метою запланованого заходу є поширення інформації щодо цієї програми, а також залучення до участі в ній наукових, освітніх, виробничих та інших зацікавлених організацій України.