Лондонський David Game College запрошує політехніків на курси вивчення англійської мови у Великобританії

Центр міжнародної освіти Львівської політехніки
David Game College

David Game College пропонує мовну практику та вивчення англійської у Лондоні. Коледж має чудове розташування у центрі Лондона, поблизу Тауерського мосту, і готує іноземних студентів вже понад 40 років.

Велику увагу тут приділяють мовній підготовці, саме тому на базі коледжу створено факультет вивчення англійської Kensington Academy of English. Студенти, які бажають покращити англійську, подолати мовний барєр або підготуватись до тесту IELTS, можуть обирати тривалість та інтенсивність курсу. Маленькі розміри груп, висококваліфіковані співробітники та індивідуальний підхід у поєднанні з більш ніж 40-річним досвідом дає змогу слухачам курсів швидко вивчати і вдосконалювати мову.

Для студентів Національного університету «Львівська політехніка» діє спеціальна пропозиція.

Для реєстрації в коледж та оформлення візових документів звертатись у кабінет 345 головного навчального корпусу Львівської політехніки, тел.: (+38) 067 927 13 26.